Volba nástrah a návnad

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#4643 20. 1. 2012 Boilie na krátké vycházky

Honza: Zdravim cely Nikl team mel bych zajem o vas akcni balicek k vode jse moc nedostanu proto by me zajimalo zda se tento set hodi i na mene delsi vychazky???????popr. zda by jste mi mohli doporucit njakou kombinaci vasich vyrobku.z videi s Karlem jsem si vsiml hojne pouzivani method mixu????predem dekuji za odpoved petru zdar.
Dotaz k produktu: 3XL Combo pack menší

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

právě 3XL a další výrobky označené jako 3XL jsou dle našich zkušeností nejvhodnější pro použití při krátkodobých výpravách, kdy je třeba rybám naservírovat co nejatraktivnější návnady a nástrahy. V combo packu naleznete vše potřebné pro lov. Pro Váše krátkodobé výpravy doporučujeme vyzkoušet pelety 3XL či boilies 3XL obalené těstem.

Method mixy jsou také pro lov v krátkém časovém úseku velmi vhodné. Mezi jednu z nejoblíbenějších strategií rybářů, kteří nemají pro lov příliš čas patří - rozkrmení method mixem (můžete zatraktivnit i některým z boosterů), ze kterého vytvarujete vnadící koule a následný lov v takto zakrmeném místě s pomocí malého plovoucího boilies (opět můžete nadipovat či obalit v těstě) či pelet.

Přejeme pěkný den, Nikl team

#4635 19. 1. 2012 Tygří ořech

Marek Pliml: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na konci března odjíždím na delší výpravu, chci vnadit ořechem. Když ořech objednán nyní je možné ho uchovat do výpravi jen zalitý vodou v chladnu, nebo je lépe ho zamrazit.
Díky marek
Dotaz k produktu: Nikl Tygří ořech nakládaný fermentovaný - receptura KN

Nikl Team

Dobrý den Marku,

jsme přesvědčeni, že pokud bude ořech stále zalitý vodou a uchováván v chladu a temnu, určitě Vám do konce března vydrží. Pokud máte obavy, můžete jej také zamrazit, na jeho účinnost mražení nemá vliv.

Pěkný den, Nikl team

#4625 18. 1. 2012 Vlastní mix

Ivan: Dobrý den mysíte si , že mix :
Lososová múka 100g
LT94 múka 200g
Enzim squid liver múka 100g
GLM múka 100g
Kukuričná múka extrud 100g
Suis CLO 200g
Semolina 100g
Yellow factor 100g
Sojový izolát 50g
Bude mať dobré pojivé vlastnosti a nebude sa mi droliť alebo rozpadať pri robení klobás a následnom rolované boilie ? dakujem :D

Nikl Team

Dobrý den Ivane,

dle našeho názoru bude vhodnější do mixu přidat více pojivých složek - např. 5-10% albuminu či pšeničných klíčků. Jinak Váš recept vypadá velmi dobře a jistě bude dobře fungovat.

Pěkný den, Nikl team

#4623 18. 1. 2012 Kill Krill Atrakt vs Kill Krill Ready

Michal: Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi Kill Krill Atrakt a Kill Krill Ready
Dotaz k produktu: Nikl Hotové boilies Kill Krill Attractive

Nikl Team

Dobrý den Michale,

veškeré informace jsou uvedeny v popisu zboží. Obě verze boilies - tedy jak Kill Krill, tak Kill Krill Atrakt nabízíme jak v hotové formě, tak v podobě mraženého boilies.

Zásadním rozdílem je to, že oproti spíše selektivnějšímu (určenému pro lov větších ryb) nabízíme také upravenou verzi Kill Krill Atrakt, která je (jak už název napovídá) atraktivnější a také rozpustnější a tudíž efektivnější pro velmi krátké vycházky, kdy funguje opravdu bleskově.

Pokud tedy chcete boilies, se kterým si perfektně zachytáte i při krátkých (několikahodinových) výpravách, doporučujeme Vám verzi Kill Krill Atrakt.

Jestli se chcete zaměřit na co největší kapry, doporučujeme Vám o něco selektivnější Kill Krill.

Pěkný den, Nikl team

#4622 17. 1. 2012 Univerzální dip

Milan: Dobrý den,chtěl bych poradit jaký dip na jaro léto podzim (tedy jako "celoroční" jestli to takto jde říci) by byl od vaší f. nejvhodnější na Orlickou přehradu.Děkuji

Nikl Team

Dobrý den Milane,

pokud bychom měli z našeho sortimentu vybrat jeden nejuniverzálnější dip, jednoznačně to je dip 3XL, který funguje snad opravdu všude.

Pěkný den, Nikl team

#4613 16. 1. 2012 Best winter bait

john carson: hello guys what is your best winter boillie and best pop up to use ? thanks

Nikl Team

Hi John,

our best bait for winter sessions is 3XL or Kill Krill boilies soaked in dip + half of Pop up. All presented with few hands of well soaked pellets and chopped boilies.

Regards, Nikl team

#4610 16. 1. 2012 Noční můra

Petr Zifčak: Dobrý den prosím o zaslání přibližného receptu na výrobu boilies noční můra kolik přidat vajíček na kilogram směsi. A přibližné dávkování amino komplexu - noční můra lososovytého oleje a melasi.Děkuji předem za odpověd.Petr Zifčák
Dotaz k produktu: Noční Můra boilie mix

Nikl Team

Dobrý den Petře,

pro výrobu boilies Noční Můra Vám doporučujeme:

1kg boilies mixu NM

přibližně 9 středních vajec (vajíčka v případě nutnosti můžete přidat i během výroby)

50ml AMK CSL komplexu

30ml Melasy

a při použití v teplejších částech roku 20ml Lososového oleje

Pěkný den, Nikl team

#4609 16. 1. 2012 Esence na jaro

Hanys: Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jaká je rozpustnost této esence ve studené vodě (chtěl bych ji využít pro zimní rybařinu a brzké jaro)? Dále bych chtěl vědět jaký má tato esence základ (olejový nebo alkoholový)? Díky za odpověď.

Nikl Team

Dobrý den,

tato esence pracuje velmi dobře i ve studené vodě a můžete ji používat celoročně. Je založena na několika nosičích, které se vzájemně doplňují.

Pro zimní a jarní lov bude tato esence opravdu pefektní v kombinaci s dobře rozpustným mixem, sladidlem a navíc můžete také přidat kyselinu máselnou N-Ba či Kyselinu mravenčí.

Pěkný den, Nikl team

#4605 15. 1. 2012 Butyric do směsi

Jiří: Zdravím,můžu do směsi Krvavé peklo s příchutí krakatice přidat ještě 20 kapek butyricu?
Dotaz k produktu: Nikl N-Butyric Acid 10ml

Nikl Team

Dobrý den Jiří,

ano, určitě. Tato úprava dodá boilies další atraktivitu.

Pěkný den, Nikl team

#4600 14. 1. 2012 Vlastní mix

Ivan: Dobrý den Nikl team .. mám na vás jednu prosbu.Chystám sa vytvoriť si vlastné boilies na bázi pečene(jater) a sleziny.
Len neviem ake rybie múčky mám použiť .Rozmýšlal som nad bílou rybí moučkou a enzym fish supra plus játrový prášek a játrový extrakt , ale neviem aké suroviny by som mal do môjho mixu pridať aby mal správnu konzistenciu ... ked budete tak dobrý poslali by ste mi niaky recept na boilie mix podobný boiie nočná mora ale lacnejšiu verziu pretože sa chystám dlhodobo predkrmovať jedno miesto a loviť tam iba raz za týžden a to cez weekendy. Dakujem vám za pomoc a pajem vám úspešnú sezonu 2012

Nikl Team

Dobrý den Ivane,

zkusíme Vám napsat levnější rybí mix, který by měl velmi dobře fungovat.

300g Rybí moučka - mix Bílá rybí, Lososová...

100g Enzym Fish Supra
150g Ptačí zob
200g Kukuřičná mouka
100g Kukuřičná mouka extrudovaná
100g Sojová mouka
50g Syrovátka

+ dle Vašeho uvážení játrový prášek a játrový extrakt a Vámi zvolená takutá aditiva. 

Velmi dobrým trikem je čertvě uvařené boilies játrovým práškem posypat. Na povrochu velmi dobře ulpí a zjišťuje skvělou atraktivitu.

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 233 234 235 236 237 361 362 363 další »»