Poradna

Vítejte v poradně Nikl Teamu

Máte-li jakoukoliv otázku z oblasti kaprařiny, Nikl Team Vám na tomto místě pomůže nalézt odpověď! V případě, že nenajdete podobný dotaz v archivu poradny, položte nám novou otázku.

Pokud v nás vložíte svou důveru a rozhodnote se u nás nakupit, naleznte veškerý sortiment určený pro lov kapra v sekci Kaprařina.

Chci poslat dotaz

#6573 16. 2. 2013 Dešná

Mejdy: Dobrý den , chtěl bych se zeptat na revír Dešný (u jemnice) na v létě či je lepší 3xl boilies nebo noční můra :)
Dotaz k produktu: High Attract READY

Nikl Team

Dobrý den,

v létě bychom dali přednost spíše 3XL, ale celkově bychom Vám na Dešnou spíše doporučovali Kill Krill, který zde chytá dle ohlasů zákazníků nejlépe.

Pěkný den, Nikl team

#6572 16. 2. 2013 Cygnet

peter: Dobrý deň, sú súčasťou stojanu aj rohatinky? Je možnè ho poslať aj na Slovensko? Aká je jeho cena v EUR?
Ďakujem
Dotaz k produktu: Stojan Grand Sniper Supreme "S" Pod

Nikl Team

Dobrý den Peter,

stojany jsou dodávány bez rohatinek. Pro nákup na Slovensku prosím vužijte naši pobočku www.nikl.sk, která Vám zboží doručí za standardní Slovenské poštovné.

Pěkný den, Nikl team

#6571 16. 2. 2013 Dešná

Honza: Dobrý den chtěl jsem se zeptat :) jestli nemáte náke zkušenosti s rybníkem Dešná jakou nástrahu zvolit na jaře či v létě jestli spíš 3xl nebo Noční můra či KillKrill. děkuji Honza.
Dotaz k produktu: Hotové boilies 3XL

Nikl Team

Dobrý den Honzo,

i když máme od zákazníků potvrzeno, že všechny uvedené druhy boilies na Dešné fungují, opravdu nejvíce kaprů bylo uloveno na Kill Krill, který Vám též doporučujeme. Skvěle zde fungují i plovoucí nástrahy.

Pěkný den, Nikl team

#6570 16. 2. 2013 Adrena vs. C-Max

Peli1: Dobrý den, nemohu se rozhodnout mezi vlascem adrena-line a vlascem Mack2 C-Max. Jaky vlasec byste vybrali z hlediska nosnosti, kroutivosti a celkové kvality. Ani s jedním vlascem nemam zkušenosti. Chytám převážně na Nových Mlýnech je to Dyje 5, 6, 7. Děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Adrena-line

Nikl Team

Dobrý den,

s vlascem Adrena Line máme minimální zkušenosti. V silném průměru bychom ho ale klidně použili. Nicméně s vlascem C-Max máme skvělé zkušenosti a obzvláště pokud chytáte i na odhoz, jistě oceníte jeho skvělé vlasnosti pro nahazování.

Pěkný den, Nikl team

#6569 16. 2. 2013 Brloh

Stanislav K.: Dobrý den,
v půli dubna se chystáme na týdenní výpravu na soukromý revír Brloh v Jižních Čechách. Přemýšlím si vzít s sebou pelety, boilies, booster, dip, obalovací pastu Kill Krill, ale nejsem si tímto výběrem jist. Jakou příchuť by jste mi doporučili do přeci jen ještě studené vody, nebylo by vhodné třeba něco sladkého?
Díky

Nikl Team

Dobrý den,

v půlce dubna již Kill Krill funguje velmi dobře, nicméně do studené vody je přecijen vhodnější jeho sladká sestra KrillBerry. Pokud chcete více rozpustné návnady, doporučujeme Vám vyzkoušet také Kill Krill Atrakt, který je pro rybaření ve studené vodě naprosto ideální.

Pěkný den, Nikl team

#6567 15. 2. 2013 Obalovací pasty

Patrik Šikula: Dobrý den občas tu čtu něco o hotových pastách na obalování ale nikde na eshopu sem je nenašel můžete mi prosím zaslat odkaz ? děkuji

Nikl Team

Dobrý den Patriku,

obalovací pasty budou v prodeji pravděpodobně začátkem března. Jejich popis je uveden v katalogu.

Pěkný den, Nikl team

#6566 15. 2. 2013 Dip

Radim: Dobrý den. Scháním nějaký dip abych mohl nadipovat bílé pop-up boilie, ale potřebuji aby to boilie zůstalo stále bílé i po nadipování. Který dip má nejvíce neutrální barvu. Předem děkuji za radu.
Dotaz k produktu: Amino-CSL dip

Nikl Team

Dobrý den Radime,

v tomto případě Vám doporučujeme boilies nadipovat přímo v čisté esenci, do které můžete případně přidat i sladidlo a podobně. Všechny dipy po delším namáčení bílé boilies částečně obarví.

Pěkný den, Nikl team

#6565 15. 2. 2013 Pelety

Tomáš: ahoj kluci dne 15.2 2013 mi došli krmné halibut pelety pytel 20kg a na etiketě je doba spotřeby 23.2.2013 nebude tomu nic nebude to pro kapry nějak škodlivé když je chci používat až od května 2013 a to budou tři měsíce prošlé děkuji za odpověd

Nikl Team

Ahoj Tomáši,

určitě se neboj pelety použít. Pokud na nich očividně nebudeš pozorovat známky žluknutí, budou určitě fungovat.

Pěkný den, Nikl team

#6564 15. 2. 2013 FC

Josef Jančar: Kájo,
jak se má správně vázat (navazovat) fluokarbon k jakékoliv montáži?
Jde mi spíše o vázání fluokarbonu
Díky za odpověď a pěkný den.
Josef Jančar

Nikl Team

Dobrý den,

FC doporučujeme vázat dle návadu, který naleznete mezi fotografiemi produktu - http://www.nikl.cz/p505-clearwater-navazcovy-fluorocarbon.php

Pro navázání k háčku pak klasické bezuzlové navázání.

Pěkný den, Nikl team

#6563 15. 2. 2013 Spomb

pieck4444: Zdravím, chtěl bych se zeptat jaká je hmotnost rakety prázdné a kolik cca váží naplněná směsí partiklu. U Spomb mini to uvedeno máte.
Dál bych potřeboval doporučit nosnost vlasce nebo pletené šňůry, abych mohl naplněnou raketu nahazovat bez rizika utržení. Šokový návazec používat nechci, pár raket mi už ulítlo ve spoji s kmenem
Dotaz k produktu: Vnadící raketa Spomb Bait Rocket

Nikl Team

Dobrý den,

raketu momentálně nemáme skladem, takže ji nemůžeme převážit. Odhadem pojme zhruba 200g návnady a samotná váží zhruba 60-70g.

Otázka ohledně nostnosti vlasce je poměrně komplikovaná. Pokud by jste použil tak silný vlasec, u kterého by nehrozilo ani při prudkém náhozu utržení rakety, byl by již příliš tlustý pro dosažení dlouhých hodů. Z vlastní zkušenosti Vám doporučujeme spíše zapracovat na spojovacím uzlu (případně vyzkooušet jiný nebo jiný odpalový materiál), kombinace tenkého materiálu na navijáku a silné odhozové šňůry je dle našeho názoru pro vnazení ideální.

Pěkný den, Nikl team

«« předchozí 1 2 3 532 533 534 535 536 1065 1066 1067 další »»