Články

«« předchozí 1 2 3 13 14 15 další »»

Rychlá akce

23. 1. 2009,

Ne každý kaprař má možnost u vody trávit dlouhé dni čekáním na záběr od trofejní ryby. Kaprařina není jen o velkých kaprech a zavážení na dlouhé vzdálenosti. V následujícím článku Vám Ondra Macků nabídne tak trochu jinou možnost, jak efektivně zužitkovat pár volných hodin u vody.

Celý článek →

Permanentní zarážky na boilies

21. 1. 2009,

Všichni to určitě dobře známe. Právě jste zdolal nočního kapra a před dalším nahozením potřebujete vyměnit nástrahu. Zkřehlými prsty svíráte malinkou plastovou zarážku a snažíte se ji dostat do té malé smyčky na vlasu a zajistit tak vaše boilies. Jemná pletená šňůra se navíc jako naschvál třepí a dostat tu malou potvůrku do smyčky se zdá jako nadlidský úkol.

Celý článek →

Zimní výprava na polský Rybnik

9. 4. 2008,

V lednu není u nás moc příležitostí, kam vyrazit za kapry a ukojit naší posedlost. Honza Hubka s kamarády se proto rozhodl vyrazit do Polska na jezero Rybnik, které je známé díky celoročně teplé vodě a úlovky opravdu velkých kaprů.

Celý článek →

31 denní Cassienské dobrodružství…

1. 4. 2008, Jirka „Scopex“ Majer

Jirka Majer podnikl měsíční výpravu na legendární francouzské jezero Saint Cassien. Neradi předbíháme, nicméně musíme podotknout, že se mu opravdu dařilo! Začtěte se a prožijte měsíc na kaprech společně s Jirkou.

Celý článek →

«« předchozí 1 2 3 13 14 15 další »»